GDPR VOP

KOMPLEXNÍ STAVEBNÍ ČINNOST

Opláštění a větrané fasády

Společnost se zabývá komplexním řešením provětrávaných fasád použitím nejrůznějších progresivních materiálů včetně detailního zpracování technických požadavků investora. Naším cílem je nabízet zákazníkům vysokou kvalitu provedených prací, dodávaných výrobků a služeb. Navázali jsme spolupráci s dodavateli vysoce kvalitních materiálů tak, abychom mohli zákazníkům poskytovat co nejvyšší možné záruky jak na materiály, tak i na kvalitu provedené práce.

Zákazníkům nabízíme opravy a rekonstrukce plášťů budov následujícími způsoby:

Skládaný plášťOpláštění a zateplení budov tímto systémem je zhotoveno z ocelových C-kazet, tepelné izolace a trapézových plechů. Montáž trapézových plechů lze provádět v horizontálním i vertikálním směru dle barevného požadavku investora.Hliníkový systém opláštěníTento lehce přizpůsobitelný hliníkový systém opláštění se využívá hlavně pro fasády reprezentativních a administrativních budov. Nabízí se široký sortiment výplní – sklo, polykarbonát, plné výplně, skládané panely.

Fasáda z cementovláknitých desekDodáváme větrané fasády z cementovláknitých desek Cembonit, Silbonit, Eternit, pomocí kterých je tvořena fasáda přirozeného vzhledu s nenapodobitelnou strukturou. Tento typ opláštění je vhodný nejen pro administrativní a bytovou výstavbu, ale i pro průmyslovou výstavbu svými jedinečnými vlastnostmi. Tento obklad je odolný vůči škůdcům, plísním a hnilobě.Fasáda z kompaktních desek Fundermax a TrespaJedná se o velkoformátové hladké desky na bázi tepelně vytvrzovaných pryskyřic, rovnoměrně zesílené dřevitými vlákny, slisovanými pod velkým tlakem a za vysoké teploty. Desky jsou odolné proti vlhkosti, poškrábání a otěru. Díky těmto vlastnostem jsou desky Fundermax a Trespa dokonalým materiálem pro úpravu fasád. Používány jsou také pro úpravu střešních atik, přístřešků, soklů a balkónů.Fasáda z cortenového plechu, smaltovaného skla, pororoštu a tahokovuNovým trendem fasádních obkladů se v posledních 10ti letech stal také obklad atmosfericky odolnými ocelovými plechy, které se pod obchodním názvem COR-TEN (corten) užívají pro aplikace fasádních obkladů – kazety, pásy, desky, … Konstrukce je tvořena obdobně jako u všech ostatních typů provětrávaných fasád (hpl, cetris, plech, sklo, ….).

Fasáda z alucobondových desekFasády z bondových desek jsou určeny ke zhotovení velkoplošných prvků pro opláštění budov s reprezentativním vzhledem a na obklady interiérů. Tyto větrané fasády vynikají dokonalou rovinností a mimořádně kvalitní povrchovou úpravou, zaručující dlouhou trvanlivost a barevnou stálost.Mimo použití na novostavbách představují větrané fasády rovněž ideální materiál pro rekonstrukce, kde cílem je “nový kabát” pro stávající budovu, zpravidla pak i současné zateplení stávající budovy podle současných tepelně-izolačních kritérií. Snadná montáž, nízká hmotnost a vysoká pevnost desek, variabilita rozměrů a tvarů – to vše umožňuje krátké prováděcí lhůty a rozpočtové úspory. Tento typ opláštění splňuje nejrůznější požární požadavky.Dodáváme větrané fasády z materiálu: Alucobond, Alpolic, Reynobond, Saraybond, Gutbond.

Střechy

Pokud Vám zatéká do výrobních či jiných prostor, řešíte obrovské úniky tepla přes nedostatečně izolované střešní pláště nebo se chystáte postavit a zastřešit novou halu, můžeme Vám pomoci. Pravidelné servisní prohlídky a kontroly střech včetně klempířských prvků.

Zatéká vám střechou nebo řešíte velké úniky tepla přes nedostatečně zaizolovaný střešní plášť? Popřípadě ve vystavbě vyhotovit nový střešní plášť? Naši profesionálové Vám mohou pomoci! Kvalitně a odborně Vám zhotovíme nebo opravíme střechu a zaizolujeme proti zatékání a únikům tepla. Používáme materiály nejvyšší kvality – asfaltové pásy, hydroizolační fólie včetně výběru tepelných izolací. Nosnou plochu střechy zhotovíme s pomocí trapézového plechu nebo sendvičového panelu, popřípadě dřevěného záklopu.

Světlíky

Střešní světlíky slouží především jako prosvětlovací prvek průmyslových objektů.
Naše světlíky vyrábíme kompletně sami – od prvního dílu kvalitní, lehké a odolné konstrukce z hliníkových profilů.

Naší největší chloubou je světlíková okapnice, která díky své konstrukci zabraňuje jakémukoliv zatékání do světlíku. Světlíky je možné vybavit ventilačními křídly nebo turbínami pro odvětrání prostoru. Za naší prací si stojíme a proto je na světlíky z dílen i montáže SEADONU dlouholetá záruka.

KONTAKTUJTE NÁS

BROZIRE s.r.o.

Korejská 877/14
702 00 Ostrava
IČ: 27813703
DIČ: CZ27813703 

EMAIL: brozire@brozire.cz

TELEFON: ​+420 732 977 776

+420 737 001 320